fbpx

Szkolenie firmy Śnieżka w WEKTORZE – relacja

Szkolenie firmy Śnieżka w WEKTORZE – relacja

18 września hurtownia budowlana WEKTOR gościła ekspertów z firmy Śnieżka oraz wykonawców, chcących poznać nowe farby, sposoby dekoracji oraz porady. Oto krótka relacja z tego niezwykłego wydarzenia.

Już samo miejsce szkolenia było nietypowe, zaskakujące i na kółkach. Z wykonawcami spotkaliśmy się w nowoczesnym, mobilnym centrum szkoleniowym firmy Śnieżka wyposażonym w sprzęt multimedialny, miejsca siedzące, klimatyzowaną i podświetloną ledami salę wykładową z pewnością było dla wszystkich świetnym doświadczeniem!

Nasi wykonawcy nie zawiedli! Na szkolenie punktualnie i licznie przybyła grupa wykonawców. Dostawianie krzesełek na szkoleniu to dla nas chyba najlepszy komplement! 🙂

W pierwszej części szkolenia omówiono obszary zastosowań, przedstawiono produkty dekoracyjne, metody aplikacji i najczęściej popełniane błędy podczas wykonywania poszczególnych prac dekoracyjnych. Produkty takie jak „BETON” farby „LASEROWE” „METALICI”, „STIUKI” akrylowe i wapienne.

W drugiej części przybliżono wykonawcom Firmę Śnieżka, obszar jej działania (Szwecja, Mołdawia, Czechy, Słowacja, Kanada oraz niektóre państwa Afryki), plany dalszego rozwoju. Rewelacyjnie przygotowani i merytoryczni prowadzący omówili zmiany i normy obowiązujące w Unii Europejskiej takie jak substancje lotne LZO, alergie, a także właściwości farb i gruntów, obszary zastosowań oraz nowości wprowadzone przez Firmę Śnieżka.

Obejrzyj videorelację ze szkolenia na naszym fanpage’u na Facebooku.

Mamy nadzieję, że poświęcenie tych 4 godzin na szkolenie ze Śnieżką w WEKTORZE było dla Was, wykonawców wartościowe, inspirujące i że po przetestowaniu otrzymanych od firmy Śnieżka farb i nowości dacie firmie feedback, bo każda taka opinia wykonawcy jest cenna i przyczynia się do produkcji coraz lepszych produktów oraz do rozwoju firmy Śnieżka, ale i naszej.

Zapytajcie nas o nowości z firmy Śnieżka. Służymy pomocą i doradztwem.

 

Cieszymy się, że byliście z nami i aktywnie braliście udział w szkoleniu. Takie wymiany doświadczeń są potrzebne! Dostaliśmy już pierwsze opinie po szkoleniu.

„Dziękuję bardzo za zaproszenie, było naprawdę miło sie spotkać! W tak miłej atmosferze wiedza sama wchodzi do głowy, a jest bardzo potrzebna, ponieważ na rynku pojawiają się co chwilę nowe produkty i bez odpowiedniej wiedzy, my wykonawcy często mamy problem z doborem odpowiedniego materiału.
Otrzymałem od ŚNIEŻKI do testu Magnat Creative. Farba bardzo dobrze się aplikuje, jak w sumie wszystkie „kolorowe” produkty ŚNIEŻKI, chociażby KRÓLOWA – BARWY NATURY. Ma jednak lepsze parametry jakościowe.
Dziękuję i pozdrawiam.”
– Daniel Mackiewicz

Doceniamy opinie i prosimy o więcej, a firmie Śnieżka dziękujemy za wizytę, przeprowadzenie szkolenia, profesjonalizm w każdym calu, wywoływanie ciekawych i merytorycznych dyskusji, upominki i materiały szkoleniowe, również za słodki poczęstunek do kawy oraz obiad.

I na koniec, lecz równie ważne i wielkie podziękowania składam moim wspaniałym pracownikom, którzy jak zawsze dają maxa zaangażowania z siebie w organizowaniu i pilnowaniu, aby wszystko było w jak najlepszym porządku.

Do zobaczenia na kolejnych śniadaniach, szkoleniach i prezentacjach.
Marek Michalak