fbpx

BLACKROCK PROPERTIES SP. Z O.O.

Pułaskiego 2/8
58-100 Świdnica

74/851-33-89
stolpinski@blackrockproperties.pl

More Info

Firma „Blackrock Properties” Sp. z o. o. rozpoczęła swoją działalność deweloperską na rynku polskim w 2006 roku. Jednak założyciele spółki posiadają już ogromne doświadczenie w sektorze budowlanym i finansowym, które nabyli w ciągu 23 lat swojej działalności na wymagającym rynku irlandzkim. Spółka dysponuje dużym kapitałem, który pozwoli na szybkie realizacje zamierzonych inwestycji.

W ostatnim roku zakupiła atrakcyjnie zlokalizowane tereny w centrum miasta Świdnicy. Obecnie trwają prace projektowe nad zagospodarowaniem tych terenów. Ogromny nacisk jaki kładziemy na jakość wykonania i niepowtarzalny styl zabudowy powoduje iż każdy nasz projekt jest wyjątkowy w swojej architekturze. Wiemy jak trudno znaleźć swój wymarzony dom lub mieszkanie, dlatego też każdy projekt traktujemy ze szczególną uwagą, starając się wyjść naprzeciw różnorodnym gustom i oczekiwaniom.

NOWE DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ
Przedstawiamy Państwu projekt spółki Silver City Sp. z o.o. realizowany na działce zlokalizowanej w niedalekim sąsiedztwie szpitala Latawiec w Świdnicy. Stanowi on kompleks ok. 70 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz budynku senioralnego z ok. 30 apartamentami. Pierwszy etap inwestycji p/n Silver City stanowi budowa 9 dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z wbudowanymi garażami w poziomie parteru domu, przy czym moduł segmentu domu jest powtarzalny – lokalizowany jako prawy i lewy (lustrzane odbicie). Średnia powierzchnia domów to ok. 117 m², usytuowane są one na działkach o powierzchni od 2 do 3,5 ara. Cena już od 3300 zł brutto za m2.

Osiedle Akacjowe w Pszennie

W miejscowości Pszenno 7 km od centrum Świdnicy i 40 km od Wrocławia powstaje nasza kolejna inwestycja 137 domów jednorodzinnych w niskiej zabudowie szeregowej Osiedle Akacjowe. Bryła o prostej konstrukcji utrzymana w nowoczesnej stylistyce przyciąga wzrok i wpisuje się w najnowsze trendy na rynku deweloperskim. Perfekcyjne zagospodarowanie przestrzeni pozwoli na niewielkiej powierzchni zabudowy zmieścić kompletny program funkcjonalny dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze przewidziano strefę dzienną składającą się z salonu z otwartą kuchnią i bezpośrednim wyjściem na taras i ogród. Dla wygody domowników zaprojektowano ciąg komunikacyjny łączący garaż z częścią mieszkalną (w ofercie również domy bez garażu). Na I kondygnacji zaprojektowano część wypoczynkową składającą się z trzech wygodnych sypialni, łazienki i garderoby. Budynki posiadają doskonałą orientację geograficzną i możliwość samodzielnej aranżacji wnętrza.